Масаж Українка

 1. Масаж Українка

Масаж, як один із способів лікування, виник на початку зародження цивілізації і використовується до сьогоднішнього часу. Навіть не можна назвати батьківщину його виникнення, тому що згадки про такі лікувальні методики є і в Китаї , і в Індії, і в Єгипті, Персії, Греції і т.д.

Масаж в Українці – це механічний, рефлекторний або змішаний вплив руками або іншими засобами в тому числі апаратами на все тіло, або ж окремі його частини шляхом вижимання, розминання, розтирання, натискання, поглажування, вібрації з метою досягнення лікувального ефекту.

В залежності від того, для чого застосовується масаж і яким чином здійснюється вплив на поверхню шкіри розрізняють гігієнічний, гінекологічний, реабілітаційний, лікувальний, баночний, кріомасаж, гідромасаж, спортивний,  сегментарно-рефлексорний, косметичний, апаратний, самомасаж. Крім того, в залежності від країни походження, масажі можуть називатись іспанський, тайський, фінський, французький і т.д.

Гігієнічний масаж тіла Українка

 • Загально-оздоровчий масаж всього тіла
  Сприяє відновленню м’язового тонусу, поліпшується кровообіг, знімається втома, відчувається потужний заряд енергії та бадьорості
 • Масаж всього тіла RELAX
  Заспокійливий масаж всього тіла, покращує самопочуття
 • Масаж спини
  Масаж спрямовано на усунення больових відчуттів, зменшення солей, покращення кровообіг
 • Масаж шийно-комірцевої зони
  Знімає втому та біль, покращує кровообіг, тонізує м’язи плечового відділу
 • Антицелюлітний масаж всього тіла
  Інтенсивний вид массажу, направлений на зменшення обсягів тіла та корекцію фігури.
 • Лімфодренажний масаж всього тіла
  Техніка лімфодренажного масажу ефективна для схуднення, корекції та моделювання фігури
 • Медовий масаж всього тіла
  Один з найефективніший спосіб у боротьбі з целюлітом. Виводить токсини, збільшує лімфоток, покращує загальний стан шкіри.
 • Масаж стоп
  Знімає втому і набряк ніг.
 • Масаж рук
  Поліпшує кровообіг, розслаблює м’язи.

Гігієнічний масаж обличчя Українка 

 • Іспанський массаж обличчя
  Задіяні три зони: декольте, шийно – комірцева зона і обличчя. Цей вид масажу забезпечує розгладження мімічних зморшок, підтягує шкіру в зоні шиї і декольте, позбавляє набряків. Покращується еластичність шкіри і тонусу м’язів. Відбувається відновлення овалу обличчя, покращення кольору обличчя. Розслаблююча музика з використанням спеціально підібраних аромомасел і пелюсток троянд дозволить Вам розслабитися і відчути себе справжньою Королевою!
 • Фізіоліфт – ліфтинг масаж обличчя.
  Задіяні зони: декольте, шийно – комірцева зона, обличчя, груди, живіт, верхня частина тулуба. Масаж має потужний ліфтинг ефект, підвищує тонус шкіри обличчя, коригує овал обличчя, дає омолоджуючий ефект, поліпшує кровопостачання, зменшує набряки під очима, насичує шкіру киснем, посилює відновлюючі процеси, поліпшує колір обличчя, покращує самопочуття. Шкіра  стає пружною, свіжою і сяючою!

Апаратний масаж тіла Українка

 • Антицелюлітний вакуумно – роликовий масаж STARVAC
  Унікальний вид масажу, який використовується в естетичній медицині для корекції всього тіла. Ефективний при лікуванні ожиріння і целюліту. Вакуумно-роликовий масаж є процедурою, яка здатна швидко і ефективно позбавити вас від зайвих сантиметрів і подарувати пружне струнке тіло!
 • Лімфодренажний масаж на апараті «Пресотерапія»
  Масаж призначений для усунення застою рідини, яка міститься в жировій тканині. Нормалізує обмін речовин, прискорює процес виведення токсинів, звільняє лімфатичні протоки і судини. Процедура призначена для посилення кровообігу і лімфотоку, що зменшує набряк і запалення, знімає втому ніг, покращує приплив кисню по всьому тілу і призводить до розгладження поверхні шкіри.

Апаратний масаж обличчя Українка

 • Вакуумний-ліфтинг обличчя з застосуванням апарату STARVAC
  За допомогою цього виду масажу можна поліпшити тонус шкіри і підвищити її пружність, розгладити невеликі зморшки, стабілізувати роботу сальних залоз і збільшити приплив крові до клітин. Дана методика дозволяє  позбутися другого підборіддя або окреслити контур обличчя..

Де проводиться масаж в Українці?

Масаж в Українці проводиться за адресою: м. Українка, вулиця Будівельників, 1

Скільки коштує масаж в Українці

Загально-оздоровчий масаж всього тіла 500 грн., Антицелюлітний вакуумно – роликовий масаж STARVAC - 400 грн.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз