Пілінг Джесснера в Обухові – поверхневий пілінг, але за дотримання певної техніки нанесення складу він може дати ефект поверхнево-серединного або серединного пілінгу. Для цього кислотний склад наносять на шкіру кілька шарів. Процедура позбавить вас багатьох проблем зі шкірою обличчя.
Молочна кислота, що входить до його складу, пом’якшує епідерміс, зволожує шкіру, сприяє синтезу колагену та росту нових клітин. Саліцилова кислота має здатність проникати глибоко в пори. Там вона розчиняє шкірне сало. Забираються всі забруднення, зникають осередки запалень на шкірі. Резорцин, завдяки своїм знезаражуючим властивостям, ефективно позбавляє ороговілого шару шкіри і попутно бореться з бактеріями.
Базовий курс включає 5-6 процедур із перервою в 2-3 тижні. Але для кожного пацієнта призначення індивідуальне
Показання до проведення такого пілінгу досить великі:
- шрами від вугрової висипки;
- пігментні плями;
- акне;
- розширені пори на обличчі;
- жирність дерми;
- комедони;
- мімічні зморшки;
- “персиковий ефект” на шкірі (волоски);
- шрами та порушення рельєфу;
- ороговіння.
Крім свідчень, існують і певні протипоказання до проведення пілінгу Джесснера, до яких належать:
- Запалення шкіри або її інфекційне ураження в активній стадії.
- Наявність осередку хронічної інфекції в організмі.
- Період після проведених операцій інших органах.
- Поразка органів ендокринної системи (цукровий діабет, тиреотоксикоз та інші).
- Наявність алергії чи індивідуальної непереносимості компонентів хімічного складу пілінгу Джесснера.
- Період вагітності (годування груддю).
- Прийом системних ретиноїдів для лікування важкої форми висипу вугрів (Роаккутан, Акнекутан).
- Порушення цілісності шкірного покриву.
- Вірусні захворювання (герпес).
Проведення пілінгу Джесснера
Залежно від конкретної проблеми варіанти передпілінгової підготовки, що призначаються фахівцем, можуть бути різними. Це може бути попереднє проведення 2-3 поверхневих пілінгів з поступовим нарощуванням концентрації кислоти.
Проведення пілінгу Джесснер відбувається в три етапи.
- І етап – передпілінгова підготовка. Зазвичай це застосування спеціального лосьйону; обов’язковою умовою є нанесення вранці сонцезахисного крему. Тривалість залежить від конкретних проблем шкіри обличчя та визначається лікарем-косметологом суворо індивідуально.
- ІІ етап – безпосередньо сам пілінг. У день проведення пілінгу не можна користуватися зволожуючими кремами та засобами із фруктовими кислотами. Процедура починається з очищення шкіри спеціальним засобом pH від 4,5 до 5,5 (мило категорично забороняється використовувати). Воно наноситься на шкіру обличчя легкими масажними рухами, залишається на 20-30 секунд і змивається водою. Потім шкіру необхідно знежирити. Після знежирення починається послідовне нанесення пілінгового складу зверху донизу. Наприкінці процедури на шкіру обличчя наносять заспокійливу маску та спеціальний зволожуючий крем.
- ІІІ етап носить назву постпілінгової обробки… На наступний день після процедури шкіра покривається ніжною плівочкою, яка зійде з обличчя через 3-4 дні. Не варто намагатися видалити її насильницьким шляхом – це призведе до появи стійких плям рожевого кольору, які мають нездоровий вигляд. Після самостійного відлущування плівки оновлена шкіра виглядає свіжою, гладкою, підтягнутою. Зникають дрібні дефекти – пігментні плями, зморшки.
Кількість процедур косметолог призначає з огляду на вихідний стан шкіри пацієнтки та ступінь виразності проблем, які вона хоче вирішити за допомогою пілінгу Джесснера.