Неінвазивна карбокситерапія

 1. Головна
 2. /
 3. Косметологія
 4. /
 5. Неінвазивна карбокситерапія

Неінвазивна карбокситерапія від німецької космецевтичної фірми MEDICARE – це методика відновлення внутрішньоклітинного дихання шкіри!

Неінвазивна карбокситерапія – це справжній прорив у косметології, нарівні з появою ботоксу. Але на відміну від нього, карбокситерапія не потребує ін’єкційного втручання, а отже є безпечнішою процедурою. Більше того, це ще й приємно. Дбати про шкіру можна релаксуючи.

Суть неінвазивної карбокситерапії полягає у безін’єкційному трансдермальному введенні діоксиду вуглецю під шкіру. Спочатку наносять спеціальний гель із молекулами вуглекислоти (які утворюються при змішуванні інгредієнтів). Потім діоксид вуглецю проникає в епідерміс шкіри, досягає кровоносних судин, розширюючи їх. В результаті кровообіг посилюється, клітини шкіри одержують додаткову дозу кисню, їхній метаболізм збільшується. Це, у свою чергу, стимулює вироблення колагену – а значить відбувається природна підтяжка обличчя, колір шкіри покращується і набуває здорового і свіжого вигляду.

В основу процедури закладено ефект Бора (або ефект Вериго-Бора), за яким підвищення концентрації діоксиду вуглецю в тканинах призводить до збільшення поглинання тканинами кисню з крові.

Кисень – це необхідний елемент вироблення енергії шкіри. Недолік енергії обернеться передчасним старінням та зниженням природних процесів, що відновлюють. Якщо шкіра досить насичена киснем, вона не просто виглядає краще, а й ефективніше реагує на пілінг та інші процедури естетичного догляду та апаратної косметології.

Однак забезпечити харчування шкіри киснем набагато складніше, із цим справляються далеко не всі спеціальні косметичні засоби. Відповідь це питання знайшли японські вчені, які вирішили активізувати резерви власне організму. Діоксид вуглецю, проникаючи у шкіру, стимулює постачання киснем, збільшуючи його поглинання тканинами з крові.

Результат неінвазивної карбокситерапії вражає. Насамперед – це помітне покращення текстури обличчя, а також візуальне його зменшення. Також зморшки стають менш помітними, їх кількість скорочується. Шкіра навколо очей зміцнюється, зменшуються набряки та зникають мішки під очима. Якщо процедуру застосовують, щоб мінімізувати сліди в тому числі від акне, результат не змусить себе чекати.

Неінвазивна карбокситерапія в Обухові загалом покращує кровообіг, дозволяє вивести токсини з організму, стимулює регенерацію тканин. Процедура активно використовується для відновлення шкіри після пластичних операцій, у лікуванні варикозу та боротьби з целюлітом.

Неінвазивна карбокситерапія.

 • покращить зовнішній вигляд шкіри, позитивно вплине на текстуру та колір;
 • підвищує тонус та еластичність;
 • має освітлюючий ефект;
 • застосовується в лікуванні куперозу та судинних змін;
 • зміцнить м’язовий каркас;
 • мінімізує рубці від акне;
 • бореться з набряклістю;
 • візуально прибирає зморшки, мінімізує їхню вираженість;
 • є потужним підготовчим етапом щодо інших косметичних процедур.

Переваги процедури неінвазивна карбокситерапія:

 • можна застосовувати в будь-якому віці (але на шкіру, що старіє, надає видимий омолоджуючий ефект);
 • безпека: оскільки засоби для процедури не вводяться ін’єкцією, ймовірність зараження та попадання бактерій у шкіру зводиться до нуля;
 • немає обмежень на кшталт шкіри;
 • має протизапальний та антисептичний ефект.

Недоліків дана методика відновлення внутрішньоклітинного дихання шкіри не має, так як введення молекулярного CO2 не має жодних наслідків.

Схема проведення процедур карбоксітерапії:

Курс лікування займає від 5 до 15 процедур. Перші чотири сеанси слід проводити через день, не рідше 2 разів на тиждень. Потім достатньо однієї процедури на тиждень.